Birkenstock Arizona Suede Leather – Charcoal

UNISEX PAPUČE

Ovaj proizvod trenutno nije na stanju i nije dostupan.

1031632/1031625
Tabela veličina

Birkenstock

VeličinaŠirinaDužina OdDužina DoŠirina OdŠirina Do
35Narrow2212258184
Regular2212258589
36Narrow2262308386
Regular2262308791
37Narrow2312408489
Regular2312409098
38Narrow2412458691
Regular24124592100
39Narrow2462508893
Regular24625094102
40Narrow2512609095
Regular25126096104
41Narrow2612659196
Regular26126597105
42Narrow2662709397
Regular26627098107
43Narrow27128095100
Regular271280101109
44Narrow28128597102
Regular281285103111
45Narrow28629099104
Regular286290105113
46Narrow291300101106
Regular291300107115
47Narrow301305103108
Regular301305109117
48Narrow306310105110
Regular306310111119
49Narrow311320107112
Regular311320113121
50Narrow321325109114
Regular321325115123

Opis

BIRKENSTOCK Arizona je pravi klasik koji već decenijama oduševljava i muškarce i žene svojim bezvremenskim dizajnom. Pažljivo usklađeni detalji i kopče sa tekstilnim izgledom i mat završnicom dodatno privlače pažnju. Gornji deo izrađen je od mekane velur kože.

KARAKTERISTIKE:

  • Anatomski oblikovan uložak od plute i lateksa

  • Gornji materijal: velur

  • Postava uloška: velur

  • Đon: EVA

  • Detalji: dve trake, svaka sa individualno podesivom metalnom kopčom sa tekstilnim izgledom; usklađeni detalji

  • Proizvedeno u Nemačkoj

Gornjište: Velur
Velur je cepana koža sa baršunastom završnom obradom. Ima meku, plišanu površinu i veoma je prijatan na dodir. Takođe se odlikuje visokom sposobnošću upijanja vlage. Prirodno je mekši i fleksibilniji od glatke kože i ne pruža istu stabilnost. Stabilnost velura može varirati u zavisnosti od komada kože, što ne predstavlja materijalni niti proizvodni nedostatak.

Uložak: Prirodna koža
Prirodna koža prepoznaje se po svojoj netretiranoj površini. BIRKENSTOCK namerno ne obrađuje prirodne šare i druge karakteristične osobine materijala. Za gornji deo obuće koristi čvrstu kožu debljine od 2,8 do 3,2 milimetra.

Materijal uloška: Pluta
Pluta je održiv materijal dobijen iz kore hrasta plutnjaka. Ovaj prirodni materijal pruža izolaciju i odličnu amortizaciju.

Đon: EVA
EVA (etilen-vinil acetat) je visokokvalitetan, izuzetno lagan i elastičan materijal sa odličnim amortizacionim svojstvima. Pomaže u ublažavanju manjih neravnina na podlozi i osigurava mekoću pri svakom koraku.

Opis

BIRKENSTOCK Arizona je pravi klasik koji već decenijama oduševljava i muškarce i žene svojim bezvremenskim dizajnom. Pažljivo usklađeni detalji i kopče sa tekstilnim izgledom i mat završnicom dodatno privlače pažnju. Gornji deo izrađen je od mekane velur kože.

KARAKTERISTIKE:

  • Anatomski oblikovan uložak od plute i lateksa

  • Gornji materijal: velur

  • Postava uloška: velur

  • Đon: EVA

  • Detalji: dve trake, svaka sa individualno podesivom metalnom kopčom sa tekstilnim izgledom; usklađeni detalji

  • Proizvedeno u Nemačkoj

Gornjište: Velur
Velur je cepana koža sa baršunastom završnom obradom. Ima meku, plišanu površinu i veoma je prijatan na dodir. Takođe se odlikuje visokom sposobnošću upijanja vlage. Prirodno je mekši i fleksibilniji od glatke kože i ne pruža istu stabilnost. Stabilnost velura može varirati u zavisnosti od komada kože, što ne predstavlja materijalni niti proizvodni nedostatak.

Uložak: Prirodna koža
Prirodna koža prepoznaje se po svojoj netretiranoj površini. BIRKENSTOCK namerno ne obrađuje prirodne šare i druge karakteristične osobine materijala. Za gornji deo obuće koristi čvrstu kožu debljine od 2,8 do 3,2 milimetra.

Materijal uloška: Pluta
Pluta je održiv materijal dobijen iz kore hrasta plutnjaka. Ovaj prirodni materijal pruža izolaciju i odličnu amortizaciju.

Đon: EVA
EVA (etilen-vinil acetat) je visokokvalitetan, izuzetno lagan i elastičan materijal sa odličnim amortizacionim svojstvima. Pomaže u ublažavanju manjih neravnina na podlozi i osigurava mekoću pri svakom koraku.

Dodatne informacije

Brend

raster

Pogledaj još