Birkenstock Boston Natural Leather Oiled – Cognac

UNISEX PAPUČE

Originalna cena je bila: 17.690 RSD.Trenutna cena je: 14.152 RSD.

Najniža cena u poslednjih 30 dana: 17.690 RSD
-20%

Dostupno u prodavnici: Odaberite veličinu proizvoda

1028310/1028179
Tabela veličina

Birkenstock

VeličinaŠirinaDužina OdDužina DoŠirina OdŠirina Do
35Narrow2212258184
Regular2212258589
36Narrow2262308386
Regular2262308791
37Narrow2312408489
Regular2312409098
38Narrow2412458691
Regular24124592100
39Narrow2462508893
Regular24625094102
40Narrow2512609095
Regular25126096104
41Narrow2612659196
Regular26126597105
42Narrow2662709397
Regular26627098107
43Narrow27128095100
Regular271280101109
44Narrow28128597102
Regular281285103111
45Narrow28629099104
Regular286290105113
46Narrow291300101106
Regular291300107115
47Narrow301305103108
Regular301305109117
48Narrow306310105110
Regular306310111119
49Narrow311320107112
Regular311320113121
50Narrow321325109114
Regular321325115123

Opis

Jedan od najpoznatijih Birkenstock modela dobija luksuzno izdanje u prirodnoj nauljenoj koži koja s vremenom razvija jedinstvenu patinu. Boston Oiled Leather kombinuje prepoznatljivu klomp siluetu sa originalnim anatomskim uloškom od plute i lateksa koji se oblikuje prema stopalu, pružajući podršku i udobnost pri svakom koraku. Mekana postava od brušene kože dodatno povećava udobnost, dok lagan EVA đon obezbeđuje fleksibilnost i lakoću. Svaki par je jedinstven i vremenom postaje još lepši.

KARAKTERISTIKE

  • Anatomski oblikovan uložak od plute i lateksa

  • Gornjište od prirodne nauljene kože

  • Postava uloška od brušene kože (velur)

  • Lagan i fleksibilan EVA đon

  • Podesiv kaiš sa metalnom kopčom

Materijali

  • Oiled leather: prirodna koža sa voštano-uljanim slojem koji stvara jedinstvenu boju i razvija autentičnu patinu tokom vremena; svaki par je jedinstven.

  • Natural leather: netretirana prirodna koža sa vidljivom teksturom, otporna i dugotrajna.

  • Cork: održiv prirodni materijal koji pruža toplotnu izolaciju i odličnu amortizaciju.

  • EVA: lagan, elastičan materijal koji ublažava svaki korak i pruža mekoću pri hodu.

A legendary design
Srce svakog BIRKENSTOCK modela je originalni anatomski uložak od plute i lateksa. Konstrukcija, promišljena do najsitnijeg detalja, pruža osećaj kao da stojite na pesku — što omogućava maksimalnu udobnost i podršku stopalu tokom celog dana, doprinosi zdravlju i dobrom osećaju.

Deep heel cup
Duboko profilisan deo za petu drži petnu kost u prirodnom položaju i stabilizuje stopalo, gotovo kao u zatvorenoj obući.

Heel mould
Aktivira mišiće lista, stabilizuje zadnji deo stopala i poboljšava hod i koordinaciju.

Interior and exterior longitudinal arch supports
Lučne potpore s unutrašnje i spoljašnje strane obezbeđuju stabilnost i podršku stopalu pri svakom koraku.

Transverse arch support
Središnji deo uloška stabilizuje metatarzalne kosti, omogućavajući prirodan i stabilan oslonac.

Toe grip
Blago izdignuti deo kod prstiju omogućava prirodan položaj i pokretljivost, podržavajući prirodan ritam hoda.

Footbed edge
Visoko podignuta ivica uloška napred štiti prste prilikom oslonca i rolanja stopala.

Opis

Jedan od najpoznatijih Birkenstock modela dobija luksuzno izdanje u prirodnoj nauljenoj koži koja s vremenom razvija jedinstvenu patinu. Boston Oiled Leather kombinuje prepoznatljivu klomp siluetu sa originalnim anatomskim uloškom od plute i lateksa koji se oblikuje prema stopalu, pružajući podršku i udobnost pri svakom koraku. Mekana postava od brušene kože dodatno povećava udobnost, dok lagan EVA đon obezbeđuje fleksibilnost i lakoću. Svaki par je jedinstven i vremenom postaje još lepši.

KARAKTERISTIKE

  • Anatomski oblikovan uložak od plute i lateksa

  • Gornjište od prirodne nauljene kože

  • Postava uloška od brušene kože (velur)

  • Lagan i fleksibilan EVA đon

  • Podesiv kaiš sa metalnom kopčom

Materijali

  • Oiled leather: prirodna koža sa voštano-uljanim slojem koji stvara jedinstvenu boju i razvija autentičnu patinu tokom vremena; svaki par je jedinstven.

  • Natural leather: netretirana prirodna koža sa vidljivom teksturom, otporna i dugotrajna.

  • Cork: održiv prirodni materijal koji pruža toplotnu izolaciju i odličnu amortizaciju.

  • EVA: lagan, elastičan materijal koji ublažava svaki korak i pruža mekoću pri hodu.

A legendary design
Srce svakog BIRKENSTOCK modela je originalni anatomski uložak od plute i lateksa. Konstrukcija, promišljena do najsitnijeg detalja, pruža osećaj kao da stojite na pesku — što omogućava maksimalnu udobnost i podršku stopalu tokom celog dana, doprinosi zdravlju i dobrom osećaju.

Deep heel cup
Duboko profilisan deo za petu drži petnu kost u prirodnom položaju i stabilizuje stopalo, gotovo kao u zatvorenoj obući.

Heel mould
Aktivira mišiće lista, stabilizuje zadnji deo stopala i poboljšava hod i koordinaciju.

Interior and exterior longitudinal arch supports
Lučne potpore s unutrašnje i spoljašnje strane obezbeđuju stabilnost i podršku stopalu pri svakom koraku.

Transverse arch support
Središnji deo uloška stabilizuje metatarzalne kosti, omogućavajući prirodan i stabilan oslonac.

Toe grip
Blago izdignuti deo kod prstiju omogućava prirodan položaj i pokretljivost, podržavajući prirodan ritam hoda.

Footbed edge
Visoko podignuta ivica uloška napred štiti prste prilikom oslonca i rolanja stopala.

Dodatne informacije

Brend

raster

Pogledaj još